Author: o***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: kauft euch für soft nägel tips!
Color: Clear
Price: 62kr
| Material | ABS |
| Color | Clear |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Plain |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Oval |
| Type | Bare Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| Height | 0.1 cm |
| Length | 2.4 cm |
| Width | 1.3 cm |
| SKU | sb2310308829843994 |
Author: o***n
Date:
Review: kauft euch für soft nägel tips!
Color: Clear
Author: v***1
Date:
Review: Perfekt sind sehr hochwertig für den Preis
Color: Clear
Author: s***o
Date:
Review: Perfetti per la ricostruzione delle unghie
Color: Clear
Author: a***e
Date:
Review: Bardzo szybka aplikacja , fajna jakość
Color: Clear
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.